Rodinný dům na velikém pozemku v centrální části obce (id. 1/2)

Semily, Studenec
1 000 000 Kč

Prodej id. 1/2 RD (jde o spoluvlastnický podíl)

Nabízíme skvěle umístěnou stavbu rodinného domu na velikém pozemku v centrální části obce Studenec, kde je původní zástavba s dostupností občanské vybavenosti a napojení na rychlostní silnici. Dům stojí zcela mimo rušnou a hlučnou spojnici Jilemnice-Vrchlabí-Nová Paka. Okolní zástavbu tvoří nově vyrůstající, nebo již stojící rodinné domy. V těsné blízkosti je základní a mateřská škola Studenec. Díky velikosti obce a její plné vybavenosti je dům s velkou parcelou vhodný k trvalému bydlení, nikoliv pouze pro občasnou rekreaci.

Dva nejdůležitější faktory u těchto původních staveb jsou v naprostém pořádku - dům je suchý v základech a střecha vč. krovu je bezproblémová. Napojen na základní inženýrské sítě, ostatní lze připojit během modernizace. Jediným handicapem může být původní stav a interiér domu. Někdo, kdo takovou možnost přestavby hledá, právě našel. Nabízí se možnost vytvořit perfektní nové bydlení a nutno brát v potaz, že podobné prázdné parcely v takto stabilizovaném území zde nejsou k dispozici. Stávající dispozice lze snadno rozšířit o vestavbu místností do půdní prostory domu a zvětšit o další přístavbu v místech dnes stojící stodoly, která je součástí objektu. Nepůjde tak o přístavbu s nutností vydání stavebního povolení, ale o rekonstrukci již stávajícího objektu.

V neposlední řadě, nelze opomenout místo jako skvělé východisko pro zimní radovánky s dobrou dostupností většiny lyžařských středisek našich hor, což platí úplně stejně pro radovánky letní. Krajina a její příroda je zde nezaměnitelná a to je dalším důvodem proč zde pořizovat bydlení nebo jen rekreaci.

Uvedená cenová nabídka obsahuje kompletní právní servis advokátní kanceláře a odměnu realitní agentury. Neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKD011541
Druh zakázkyProdej
Stav zakázkyAktivní
Aktualizace20. 8. 2020
Parametry
Parametry
Nemovitost
Velikost bytu 4+1 , 200 m2
Konstrukce domuCihla
Stav nemovitostiPřed rekonstrukcí
Forma vlastnictvíOsobní
ParkováníGaráž
Počet parkovacích míst0
PENB třídaG - Mimořádně nehospodárná
Plochy
Užitná plocha 200 m2
Obytná plocha 100 m2
Zastavěná plocha 130 m2
Plocha parcely 2 500 m2
Zahrada 2 300 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina230/400 V
VodaVodovod
KanalizaceNa hranici
PlynNa hranici
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
1 000 000 Kč

Potřebujete si půjčit? Zařídíme vám výhodnou hypotéku

Více
Ing. Petr Janský
Ing. Petr Janský

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.