Dražba bývalé hájovny s oploceným pozemkem 1387 m2, Záboří n. Labem

Kutná Hora, Záboří nad Labem , ul. Hájovna
800 000 Kč
Nejnižší podání

Dražba RD s rozsáhlým oploceným pozemkem o výměře 1 387 m2. Jedná se o bývalou hájovnu s hospodářskou budovou a kolnou. Objekt se nachází v lese cca 1 km jihovýchodně od obce.
Popis předmětu dražby a jeho stavu:
Rodinný dům je částečně podsklepený, s jedním nadzemním podlažím, bez účelového využití podkroví. V přízemí se nachází předsíň, vlevo od domovního vchodu jsou dvě obytné místnosti, vpravo od domovního vchodu je jedna obytná místnost. Proti vchodu je kuchyně, kde jsou umístěná kachlová kamna. Z kuchyně je přístupná jedna obytná místnost po pravé straně a chodba v přístavbě. Dále se zde nachází splachovací WC, koupelna s ocelovou vanou, kotelna a zadní vstup. Rozvod vody studené i teplé, zdroj teplé vody zajištěn elektrickým bojlerem. Z chodby je přístupný sklep. Z předsíně je přístupná půda v podkroví.
Hospodářská budova – nachází se v severovýchodní části pozemku, jedná se o jednoduchou stavbu.. Přízemní, nepodsklepená stavba, bez účelového využití podkroví. Ke stavbě je na severovýchodní straně přistavěn sklep částečně zapuštěný pod terén. V přízemí se nachází dvě provozní místnosti (přípravna a stáj). Základy jsou bez izolace proti zemní vlhkosti, zdivo kamenné masivní, strop dřevěný trámový se záklopem, ve sklepě klenutý, krov sedlový s polovalbami, krytina vlnitý eternit, nad sklepem pultový, krytina eternitové šablony. Okap a svod z pozinkovaného plechu pouze na západní straně střechy. Okna dřevěná jednoduchá, dveře dřevěné, vrata dřevěná truhlářsky zpracovaná, omítky vápenné hrubé, podlahy hrubé betonové. Elektroinstalace světelný i motorový proud, vedený po povrchu. Stavba v horším stavebně technickém stavu s předpokladem provedení větších stavebních úprav.
Kolna – jedná se o jednoduchou stavbu, která je postavena v severozápadním rohu dvora. V přízemí se nachází přístřešek v západní části a dvě místnosti ve východní části, z toho jedna je zapuštěná cca o 1 m pod terén. Základy jsou bez izolace proti zemní vlhkosti, zdivo masivní, zastropení je pouze ve východní části, krov sedlový, krytina vlnitý eternit, okap a svod na jižní straně střechy, omítky vápenné hrubé. Podlahy hrubé betonové.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKD011318
Druh zakázkyDražba
Stav zakázkyZrealizováno
Aktualizace11. 2. 2021
Dražba
Dražba
Druh dražbyDobrovolná
Datum dražby 30. 11. 2017  11:00
Místo dražby www.realdrazby.cz
Termín první prohlídky 16. 11. 2017  15:00
Termín druhé prohlídky 27. 11. 2017  15:00
Vyvolávací cena 800 000 Kč
Znalecký posudek 1 500 000 Kč
Minimální příhoz 10 000 Kč
Jistina 60 000 Kč
Parametry
Parametry
Nemovitost
Velikost bytu 4+1 , 181 m2
Konstrukce domuSmíšená
Stav nemovitostiPřed rekonstrukcí
Forma vlastnictvíOsobní
TopeníÚstřední palivové
ParkováníVenkovní veřejné
Počet parkovacích míst2
Dopravní dostupnostAuto
PENB třídaG - Mimořádně nehospodárná
Plochy
Užitná plocha 181 m2
Obytná plocha 167 m2
Zastavěná plocha 449 m2
Plocha parcely 1 387 m2
Sklep 13 m2
Zahrada 934 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina230/400 V
VodaVodovod
KanalizaceJímka
PlynNení
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Dokumenty ke stažení
Dokumenty ke stažení
Cena
Cena
800 000 Kč
Nejnižší podání

 Petr Kohoutek
Petr Kohoutek

Realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.