Byt 3+1 s lodžií a úžasnými výhledy, metro Střížkov

Praha 9, Střížkov , ul. Jablonecká
5 800 000 Kč

V Jablonecké ulici na Pražském Proseku by chtěl bydlet každý. Původní umouněné sídliště se před patnácti lety začalo průběžně proměňovat na samostatné městské centrum, aby se dnes zařadilo po boku takových míst, jakými se staly Pankrác, Anděl, Harfa nebo Chodov. Místem, kde žijete naplno se všemi dary velkoměsta, bez nutnosti cestovat do jiných lokalit. A pokud musíte, je zde rychlá spojka v podobě metra vedoucí napříč celou Prahou.
Samotná lokalita je Pražanům dobře známá. Dříve okraj města, dnes místo, kde je veškerá občanská vybavenost, úřady správního celku, obchodní domy, velká poliklinika, krásný a nový park Přátelství s mnohými vodními plochami, vše doslova na dohled z vašeho bytu. Doslova, protože bytová jednotka je uprostřed zástavby Jablonecké ulice a v desátém patře domu. Z lodžie bytu, která vede podél oken kuchyně a obývacího pokoje, vidíte vše jako dlani. Nejen blízké okolí domu, ale také celou scenérii Prahy, protože blok Jablonecké je vyšší než většina ostatní zástavby.
Byt je dispozice 3+1, sestávající se ze dvou ložnic, koupelny, komory, WC, obývacího pokoje a kuchyně. K bytu dále náleží sklípek přímo na patře. Podle fotografií si snadno uděláte představu. Výhodou je orientace ložnic na opačnou stranu domu, na sever, což je ideální poloha. Pokoje mají výhledy na vzdálené horizonty, jakými jsou České středohoří, Říp, Bezděz, Ještěd, bohatá krajina od východu na západ se Vám neokouká.
Bytový dům je po revitalizaci. Plastová okna, zateplení, výtah, společné prostory, rozvody energií, celkově nízké náklady, PENB C, přebytek ve fondu oprav. Tyto údaje jsou ve dnešní době pomalu důležitější než cena bytu. Pokud Vás naše nabídka zajímá, budeme se těšit na setkání při prohlídce.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKB011813
Druh zakázkyProdej
Stav zakázkyRezervace
Aktualizace5. 1. 2023
Parametry
Parametry
Nemovitost
Velikost bytu 3+1 , 75 m2
Konstrukce domuPanel
Stav nemovitostiVelmi dobrý
Forma vlastnictvíOsobní
Patro10. patro z celkem 10
TopeníVeřejné ústřední
ParkováníVenkovní veřejné
Infrastruktura v okolíŠkola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Dopravní dostupnostMHD, Dálnice
PENB třídaC - Úsporná
Plochy
Užitná plocha 75 m2
Obytná plocha 75 m2
Lodžie 7 m2
Sklep 1 m2
Inženýrské Sítě
VodaVodovod
PlynZaveden
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
5 800 000 Kč

Potřebujete si půjčit? Zařídíme vám výhodnou hypotéku

Více
Ing. Petr Janský
Ing. Petr Janský

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.