Prodej bytu 5+1, terasa, garáže, sklep, 180 m2 Smíchov, Praha 5

Praha 5, Košíře , ul. U teplárny
20 000 000 Kč

Skvělý byt na skvělém místě, se všemi komplementy, jaké si dokážete představit. To je oč tu běží. V této nabídce se snoubí představy kupujícího o jeho novém bydlení s realitou. Dispozice mezonetového bytu je velkorysé 5+1 s terasou v zeleni, balkonem, parkováním pro dva vozy v garáži, velkým sklepem, komorami v bytě a dvěma koupelnami. Čtyři ložnice, samozřejmě neprůchozí. Velká obývací místnost s přímým vstupem na třicetimetrovou terasu s nerušeným výhledem do zeleného údolí pod Šalamounkou, ano, jsme stále v centru Prahy, čtyři zastávky od Anděla. Tento celek je otevřený a průchozí do kuchyně a ke vstupu bytu. Rozložení dispozice je v tomto bytě ideální, všechna čest architektovi. Je to vlastně takový, celkem normální rodinný dům, schovaný do bytového domu na krásném místě Prahy. Pokud posčítáme všechny plochy patřící k bytu, stejně jako u rodinného domu: vnitřní, garáže, sklepa, terasu a balkon, dostáváme úctyhodných 212 m2 vlastnictví.

Něco málo k lokalitě Malvazinek, kterou snad všichni Prahou políbení znají. Ulice U teplárny, kde stojí bytový dům, je koncová ulice místní zástavby, což znamená, že se vám pod okny nepromenádují davy, ani sem nezajíždí motorová vozidla. Byt je situovaný do středu bytového domu a přístupový chodník k němu je pouze pro pěší a uzavřený brankou. Jediné sousedy, které zde uslyšíte, jsou zpěvní ptáci nebo ticho. To se ani v budoucnosti nezmění. Náš dům stojí na poslední zastavitelné parcele v místě a nikdo další zde nepostaví. Váš výhled a klid zůstane zachován a takových míst v Praze, kde nevzniká další development rapidně ubývá.

Nic není ideální, vše výše uvedené je pravda, ale také je pravda, že byt nebyl dlouhou dobu modernizovaný. Co to znamená? Nevyžaduje zásadní rekonstrukci. Pouze morálně a pocitově nejsme ve 21. století. Nicméně oživit a vdechnout bytu novou tvář dokážete snadněji než najít další takový byt.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKB011780
Druh zakázkyProdej
Stav zakázkyAktivní
Aktualizace11. 5. 2022
Parametry
Parametry
Nemovitost
Velikost bytu 5+1 , 170 m2
Konstrukce domuCihla
Stav nemovitostiVelmi dobrý
Forma vlastnictvíOsobní
Patro1. patro z celkem 0
ParkováníGarážové stání
Počet parkovacích míst2
PENB třídaC - Úsporná
Plochy
Užitná plocha 170 m2
Obytná plocha 130 m2
Terasa 30 m2
Balkón 6 m2
Sklep 6 m2
Inženýrské Sítě
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
20 000 000 Kč

Potřebujete si půjčit? Zařídíme vám výhodnou hypotéku

Více
Ing. Petr Janský
Ing. Petr Janský

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.