Prodej bytu 2+1 ve skvělé lokalitě

Praha 4, Braník , ul. Nad Šálkovnou
5 000 000 Kč

Lokalita a možnost realizace vlastních představ o bydlení. Hlavní dva důvody, proč koupit tento byt. Ten třetí je patrný z fotografií. Výhledy, jaké v Praze najdete jen na pár místech. Pokud jste třikrát odpověděli ano, dále číst nemusíte a volejte o prohlídku.

Původní byt dispozice 2+1 je situovaný do 5. NP panelového bytového domu, který v sedmdesátých letech vystavěla Česká Spořitelna zaměstnancům. Bytová jednotka je v původním stavu a lze předpokládat její kompletní rekonstrukci. Plnohodnotná dispozice 2+1 o skladbě dvou neprůchozích velikých pokojů (á 16 m2) a centrální části bytu s halou, kde jsou vstupy do všech místností bytu, koupelny s vanou a separé toalety. Vše se nachází v domě o deseti bytech s fungujícím SVJ, kde novodobé investice do revitalizace již proběhly (střecha, zateplení, plynová kotelna, okna, stoupačky, odpady, elektroinstalace vč. třífázového připojení bytů). Jsou zde nízké měsíční náklady na bydlení. Sklepní koje bytu nabízí další úložný prostor navíc. Jediná vada na kráse nabídky je absence výtahu, kterou snadno překonáte po schodech.

Záleží pouze na Vaší fantazii, jak si byt uzpůsobíte. Vše ostatní již zde je. Lokalita výjimečná absolutním klidem slepé ulice, bohatou zelení v okolí, blízkou dostupností všech služeb. Pokud vás nabídka láká, neváhejte si sjednat prohlídku nebo zatelefonovat pro detailní informace. Výhodné financování Vám zajistíme přesně na míru v rámci našeho servisu.

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKB011712
Druh zakázkyProdej
Stav zakázkyAktivní
Aktualizace14. 9. 2021
Parametry
Parametry
Nemovitost
Velikost bytu 2+1 , 52 m2
Konstrukce domuPanel
Stav nemovitostiPřed rekonstrukcí
Forma vlastnictvíOsobní
Patro4. patro z celkem 4
TopeníVeřejné ústřední
ParkováníVenkovní veřejné
Infrastruktura v okolíŠkola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
PENB třídaD - Méně úsporná
Plochy
Užitná plocha 52 m2
Obytná plocha 50 m2
Sklep 2 m2
Inženýrské Sítě
PlynZaveden
Připojení na internetKabelové
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cena
Cena
5 000 000 Kč

Měsíční poplatky: 3 800 Kč

Potřebujete si půjčit? Zařídíme vám výhodnou hypotéku

Více
Ing. Petr Janský
Ing. Petr Janský

Senior realitní poradce, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.