Děláme to už přes 20 let
7 důvodů proč pronajmout byt s KOVA reality

1. Zkušenosti s důvěra

Naše realitní kancelář úspěšně působí na trhu s nemovitostmi více než 20 let a za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností, které při realizaci každého obchodu zúročujeme. Díky tomu jsme pro každého klienta partnerem, na kterého se může s důvěrou obrátit.

2. Specializace na Prahu 5 a okolí

Díky naší specializaci se na naši kancelář obracejí zájemci o bydlení v jednotlivých částech Prahy 5 a my jsme jim schopni obratem nabídnout konkrétní nemovitost z naší široké nabídky.

3. Profesionální tým realitních poradců

Za více než 20 let působení na trhu s nemovitostmi jsme vybudovali profesionální tým realitních poradců, kteří zajistí hladký prodej nebo pronájmem Vaší nemovitosti.

4. Kvalitní právní servis a poradenství

Advokáti s dlouholetou praxí poskytují konzultace, sepisují pro naši kancelář příslušné smlouvy a současně zajišťují úschovu kupní ceny, což Vám zaručí maximální právní ochranu při prodeji nemovitosti.

5. Žádné skryté náklady

Sjednaná provize za zprostředkování zahrnuje veškeré náklady naší kanceláře a nepožadujeme od klientů žádné platby dopředu. Nárok na provizi nám vzniká, pouze v případě úspěšného prodeje.

6. Plošná Inzerce v časopisu RealCity

Časopis RealCity, je distribuovaný na 1.100 místech v Praze a Středních Čechách a svým nákladem 92.000 ks na jedno vydání pokryje cílovou skupinu ve věku 18 až 55 let, z nichž 86 % aktivně vyhledává nemovitosti. Díky inzerci v tomto časopisu Vám můžeme zaručit prodej Vaší nemovitosti za námi navrženou cenu do 2 měsíců od zařazení do naší nabídky.

7. Inzerce na realitních serverech

Naše realitní kancelář zveřejňuje nabídky na předních realitních serverech, kde díky vysoké návštěvnosti může zhlédnout Vaší nemovitost více než 500.000 lidí denně. Naše nabídky najdete například na www.sreality.cz, reality.cz, www.realcity.cz

Nabídněte dvůj byt k pronájmu

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.