Prodej bytu nebo domu není pro laika hračka. My to děláme už přes 20 let.
A rádi to uděláme za vás.

Jak prodáváme?

Svižně. Malý byt na Praze 5 prodáme většinou do 14 dní

V naší databázi máme stovky zájemců. Řada z nich hledá právě váš byt nebo dům. Prodej může být opravdu hodně rychlý. Zvlášť v Praze, na kterou se specializujeme.

Za co nejvyšší tržní cenu

Umíme odhadnout optimální tržní cenu. A to je pro prodej klíčové. Nemovitost tak prodáme výhodněji, než by se to podařilo vám.

Míříme na skutečné zájemce – naše inzeráty nalákají (ale nelakují)

Víte, jaký člověk má o váš byt asi zájem? My ano. A přesně pro něj inzerát píšeme. Podáme maximum informací. Vypíchneme výhody, ale nezveličujeme. Základem jsou dobré fotky a přehledný plán dispozice. Na skvělé prezentaci si zakládáme. Pokud bude potřeba, připravíme vaši nemovitost na focení pomocí homestagingu. 

A jdeme jim maximálně naproti: inzerujeme na 12 předních realitních serverech

Inzerát umístíme na přední placené realitní servery jako např. www.sreality.cz, reality.cz nebo www.realCity.cz, které navštěvuje přes 500 000 lidí denně, a do tištěného časopisu Real City. Inzerát pravidelně sledujeme a upravujeme podle zpětné vazby zájemců.

Šetříme váš čas: domlouváme prohlídky, provádíme, zodpovídáme dotazy…

Průměrně se nemovitost prodá po 15 prohlídkách. Organizace prohlídek a komunikace s každým zájemcem jednotlivě zabere spoustu času a pro někoho to může být i nepříjemné. My to děláme rádi. A je to na nás vidět. Opravdu.

A nervy. Naši právníci pilně prověřují, ověřují a připravují

Při prodeji nemovitosti se pracuje s velkými částkami a pravděpodobnost, že se spálíte, není zanedbatelná. Naši právníci ověří správnost všech dokumentů. Připraví pro vás a kupujícího všechny potřebné smlouvy a dohlédnou na akurátní průběh všech legislativních formalit.

PRODEJ RD

Vlastnila jsem velký rodinný dům s krásnou zahradou v Přední Kopanině, který jsem se rozhodla prodat. Známý mi doporučil jednu realitní kanceláře, kde se ale prodej nepodařilo uskutečnit, proto jsem se rozhodla s prodejem nějakou dobu počkat. Pak mi kamarád doporučil p. Žemličku z realitní kanceláře KOVA. Probrali jsme spolu strategii prodeje a inzerce a dům se začal inzerovat. Pana Žemličku ještě napadlo kontaktovat jednoho jejich bývalého klienta, který od nich cca před rokem v této lokalitě již jeden dům kupoval. A ono to vyšlo! Ukázalo se totiž, že tento pán by rád do Přední Kopaniny přestěhoval i své rodiče. Díky skvělému nápadu pana Žemličky celý obchod vč. zápisu do katastru proběhl do tří měsíců od naší první schůzky.

Kově a zejména p. Žemličkovi děkuji za rychlý prodej a profesionální přístup.

Zdeňka A., Praha 6

Chci prodat nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.