/

Byty k pronájmu Jihomoravský kraj

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Pronájem bytů v Jižní Moravě

  Pracujete v Brně a hledáte byt k pronájmu, abyste sem nemuseli dojíždět? Nebo se vám tu jen zkrátka líbí a chcete se zde usadit? Podívejte se na naši nabídku luxusních i levných pronájmů v Brně a okolí. Jsou v ní byty v novostavbách i ve starších činžovních domech po rekonstrukci. Jihomoravský kraj však není jen Brno, patří sem šest dalších okresů - Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Vyškov, Znojmo a Hodonín. Zejména poslední dva patří mezi nejoblíbenější místa k bydlení.

  Milovníci vína si tu přijdou na své

  Velkou výhodou této oblasti je, že má jedno z nejteplejších podnebí z celé České republiky. To je skvělá zpráva. A ta další potěší hlavně milovníky vína, protože se tu nachází 96 % vinic z celé naší země. Populární je zejména Pálava. Kromě nich je tu také krásná příroda, kam se můžete vypravit na výlet. Jedním z tipů pro turistiku jsou Bílé Karpaty - nejvyšší pohoří tohoto kraje a zároveň chráněná krajinná oblast. Dále pak Moravský kras s jeskynním systémem a propastí Macocha nebo pak Národní park Podyjí. Jestli rádi trávíte čas na vodě, pak musíme zmínit hlavní řeky. Jsou to Morava, Dyje, Svratka a Svitava.

  Za památkami světového dědictví UNESCO

  O památky a další turistické atrakce tu také není nouze. Naprosto právem byl zapsaný na seznam UNESCO Lednicko-valtický areál, za návštěvu jednoznačně stojí i hrady Špilberk a Bítov. Kdo má rád moderní architekturu, neměl by vynechat brněnskou vilu Tugendhat. Děti zase nejvíc potěší návštěva Aquaparku Moravia nebo ZOO Brno. Jak vidíte, nudit se tu rozhodně nebudete. Prohlédněte si nemovitosti k pronájmu, které po celém Jihomoravském kraji právě nabízíme. Volba velikosti a dispozice pronajímaného bytu je jen na vás. A když byste si chtěli nějaký prohlédnout, neváhejte nás kontaktovat.