/ Nabídka nemovitostí / Byty /

Byty k pronájmu Praha

Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Do Prahy za prací i za zábavou

    Stěhujete se do Prahy za prací, ale nechcete se tu usazovat nastálo? Nebo hledáte dočasné bydlení, než si pořídíte své vlastní? Vyberte si z naší nabídky levných i luxusních bytů k pronájmu. Najdete v ní byty různých velikostí a dispozic v různých lokalitách. Záleží jen na vás, jestli vám vyhovuje víc centrum města nebo klidnější okraj poblíž přírody. Praha má výbornou dopravní dostupnost, všude se snadno dostanete autem, metrem, tramvají nebo autobusem.

    Velkou výhodou bydlení v Praze je velké množství pracovních příležitostí, ale také kulturních, sportovních a dalších volnočasových aktivit. Jestli máte rádi relax v přírodě, můžete vyrazit třeba do Prokopského údolí, Kunratického lesa nebo do Modřanské rokle. Je tu také mnoho parků, kde najdete klid a pohodu. Jmenujme například Petřín, Chotkovy, Havlíčkovy nebo Letenské sady. V Praze opravdu není o zeleň nouze. Zvolte si parametry podle svých představ a prohlédněte si aktuální pronájmy bytů v Praze.