/

Byty na prodej Středočeský kraj

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Středočeský kraj - krásná příroda i památky

  Středočeský kraj je území, které obklopuje Prahu (ta je zároveň i jeho sídlem), a zahrnuje 12 okresů: Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram a Rakovník. V naší nabídce se objevuje prodej bytů ve všech těchto městech.  

  Jde o nejlidnatější kraj České republiky a to nejen díky dostupnosti hlavního města, ale také kvůli výhodám, které venkov nabízí. Hlavně v posledních letech čím dál více lidí opouští Prahu a hledá nový domov blízko přírody. Středočeský kraj se může pochlubit také nejhustší dopravní sítí v celé republice, snadno se dostanete, kam potřebujete, ať už autobusem, vlakem nebo autem. 

  Bydlení ve Středočeském kraji si zamilujete pro krásu jeho přírody, množství památek a možnosti sportovního vyžití. Jestli vás baví cyklistika, určitě oceníte velké množství cyklostezek. Navštívit můžete CHKO Křivoklátsko, CHKO Kokořínsko, Český kras nebo pověstmi opředenou horu Blaník. Nejvyšší vrchol Tok (865 m) najdete v Brdech.  

  Z hradů a zámků jmenujme například Karlštejn, Křivoklát, Kokořín a Český Šternberk. Krásné je historické centrum Kutné Hory s chrámem sv. Barbory a Vlašským dvorem, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Také si můžete udělat výlet do lázeňského města, kde léčí srdce, do Poděbrad. Prohlédněte si aktuální nabídku bytů na prodej a vyberte si svůj vysněný domov.