/

Byty na prodej Praha Zbraslav

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Zbraslav - bydlení uprostřed malebné přírody

    Zbraslav se nachází v jižní části Prahy na soutoku Vltavy a Berounky. Je to klidné místo plné zeleně, které vždy bývalo oblíbeným cílem výletníků. Dnes je naopak vyhledávanou lokalitou pro komfortní bydlení, odkud se během půl hodinky dostanete do centra města. Městská čtvrť Zbraslav je součástí městského obvodu Praha 5 a vznikla spojením obcí Zbraslav, Záběhlice a Žabovřesky. Patří sem ještě osady Báně, Strnady, Závist.  

    Najdete tu perfektní občanskou vybavenost, jsou tu školy, školky, knihovna i poliklinika. S dětmi můžete vyrazit do přírody nebo do obnoveného městského parku s hřištěm. Jestli máte rádi památky, pak vás jistě potěší, že tu je Zbraslavský klášter a zámek. Vyberte si z naší nabídky bytů na prodej ve Zbraslavi.