/ Nabídka nemovitostí / Byty /

Byty na prodej Praha-západ

Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Praha-západ - domov uprostřed lesů

    Praha-západ je okres ve Středočeském kraji, který patří mezi nejoblíbenější místa, kde nabízíme prodej bytů. Největšími městy jsou Jesenice, Roztoky a Černošice. Výhodou bydlení v Praze-západ je dostupnost hlavního města s veškerými jeho bonusy, jako jsou pracovní příležitosti, kulturní, sportovní a další možnosti, tak zároveň blízkost krásné přírody 

    Protékají tu řeky Vltava, Sázava a Berounka, zasahuje sem území Chráněné krajinné oblasti Český kras a zalesněný kopec Medník, který je národní přírodní památkou. Navštívit můžete Brdy s nejvyšším vrcholem Hřebeny nebo populární vyhlídkové místo Babka. Mezi další zajímavé turistické cíle patří hrad Okoř, zámky Mníšek pod Brdy, Dobřichovice, Dolní Břežany nebo Průhonice s nádherným parkem. Okres Praha-západ vám nabízí kvalitní bydlení s řadou volnočasových aktivit, podívejte se na naši nabídku bytů na prodej.