/

Byty na prodej Praha-západ

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Praha-západ - domov uprostřed lesů

    Praha-západ je okres ve Středočeském kraji, který patří mezi nejoblíbenější místa, kde nabízíme prodej bytů. Největšími městy jsou Jesenice, Roztoky a Černošice. Výhodou bydlení v Praze-západ je dostupnost hlavního města s veškerými jeho bonusy, jako jsou pracovní příležitosti, kulturní, sportovní a další možnosti, tak zároveň blízkost krásné přírody 

    Protékají tu řeky Vltava, Sázava a Berounka, zasahuje sem území Chráněné krajinné oblasti Český kras a zalesněný kopec Medník, který je národní přírodní památkou. Navštívit můžete Brdy s nejvyšším vrcholem Hřebeny nebo populární vyhlídkové místo Babka. Mezi další zajímavé turistické cíle patří hrad Okoř, zámky Mníšek pod Brdy, Dobřichovice, Dolní Břežany nebo Průhonice s nádherným parkem. Okres Praha-západ vám nabízí kvalitní bydlení s řadou volnočasových aktivit, podívejte se na naši nabídku bytů na prodej.