/

Byty na prodej Praha-východ

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Praha-východ pohodlné bydlení blízko přírodě

  Praha-východ je okres ve Středočeském kraji, který kombinuje dvě velké výhody – dostupnost hlavního města a bydlení přírodě na dosah. Mezi města, kde nabízíme byty k prodeji, patří například Brandýs nad Labem, Říčany, Čelákovice, Úvaly, Kamenice nebo Kostelec nad Černými lesy. Okres sousedí s Prahou a dále okresy Praha-západ, Benešov, Kolín, Mělník, Mladá Boleslav a Nymburk. 

  Krajina okresu Praha-východ je dlouhodobě vyhledávanou pro rekreaci a čím dál více i pro trvalé bydlení. Nabízí vám řadu možností pro volnočasové aktivity, jako je cyklistika nebo turistika. Nejvyšším bodem je vrch Pecný, na jehož úpatí je hvězdárna Ondřejov, kde si můžete prohlédnout zajímavou muzejní expozici o astronomii. Za návštěvu určitě stojí národní přírodní rezervace Voděradské bučiny s nedotčenou přírodou.  

  A jestli máte rádi památky, můžete se vydat na zámky Jirny, Štiřín, Brandýs nad Labem, na zříceninu hradu Jenštejn nebo navštívit proslulý kostel sv. Václava ve Staré Boleslavi. Prohlédněte si naši nabídku prodeje bytů v okrese Praha-východ.