/ Nabídka nemovitostí / Byty /

Byty na prodej Praha 6

Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Praha 6 - bydlení na dobré adrese

    Praha 6 je atraktivní a vyhledávanou lokalitou, která se nachází v blízkosti centra a přesto nabízí kvalitní bydlení v soukromí plném zeleně. V naší nabídce najdete prodej bytů v různých částech této populární čtvrti. Městskou část Praha 6 tvoří celá katastrální území Dejvice, Liboc, Střešovice, Veleslavín, Vokovice a část Břevnova, Bubenče, Sedlce a Hradčan. Do městského obvodu patří ještě navíc Praha 17 (Řepy), Praha-Lysolaje, Praha-Nebušice, Praha-Přední Kopanina a Praha-Suchdol.  

    Jedná se o prestižní adresu, kde sídlí různé ambasády a rezidence velvyslanců. Samozřejmostí je zde výborná dopravní dostupnost a plná občanská vybavenost, mezi kterou patří obchody, restaurace, zdravotnická zařízení, mateřské, základní, střední i vysoké školy. V Ruzyni je Letiště Václava Havla, odkud se můžete vypravit kamkoli do světa.

    Praha 6 je také ideálním místem pro sportovní aktivity. Je tu Areál volného času s 3,8 km dlouhou in-line dráhou, několik cyklistických stezek a dětských hřišť. Když budete mít chuť vyrazit do přírody, tak to máte jen kousek do přírodní rezervace Divoká Šárka a k vodní nádrži Džbán. Za kulturou se můžete vypravit do Dejvického divadla nebo do Semaforu a dětem určitě udělá radost návštěva Divadla Spejbla a Hurvínka. Podívejte se, jaké byty na prodej v Praze 6 právě nabízíme.