/

Byty na prodej Praha 6

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Praha 6 - bydlení na dobré adrese

  Praha 6 je atraktivní a vyhledávanou lokalitou, která se nachází v blízkosti centra a přesto nabízí kvalitní bydlení v soukromí plném zeleně. V naší nabídce najdete prodej bytů v různých částech této populární čtvrti. Městskou část Praha 6 tvoří celá katastrální území Dejvice, Liboc, Střešovice, Veleslavín, Vokovice a část Břevnova, Bubenče, Sedlce a Hradčan. Do městského obvodu patří ještě navíc Praha 17 (Řepy), Praha-Lysolaje, Praha-Nebušice, Praha-Přední Kopanina a Praha-Suchdol.  

  Jedná se o prestižní adresu, kde sídlí různé ambasády a rezidence velvyslanců. Samozřejmostí je zde výborná dopravní dostupnost a plná občanská vybavenost, mezi kterou patří obchody, restaurace, zdravotnická zařízení, mateřské, základní, střední i vysoké školy. V Ruzyni je Letiště Václava Havla, odkud se můžete vypravit kamkoli do světa.

  Praha 6 je také ideálním místem pro sportovní aktivity. Je tu Areál volného času s 3,8 km dlouhou in-line dráhou, několik cyklistických stezek a dětských hřišť. Když budete mít chuť vyrazit do přírody, tak to máte jen kousek do přírodní rezervace Divoká Šárka a k vodní nádrži Džbán. Za kulturou se můžete vypravit do Dejvického divadla nebo do Semaforu a dětem určitě udělá radost návštěva Divadla Spejbla a Hurvínka. Podívejte se, jaké byty na prodej v Praze 6 právě nabízíme.