/

Byty na prodej Praha 4

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Praha 4 - moderní čtvrť nabízí přírodu, sport i kulturu

  Praha 4 se nachází na jihu metropole, na pravém břehu Vltavy. V naší nabídce najdete prodej bytů v různých jejích částech. Kde všude můžete bydlet? Městská část Praha 4 zahrnuje katastrální území Braník, Hodkovičky, Krč, Lhotku, Podolí a část Nuslí (Pankrác), Michle, Záběhlic (Spořilov) a Vinohrad. Abychom byli kompletní, tak do městského obvodu Praha 4 patří ještě Praha 11 (Chodov a Háje), Praha 12 (Kamýk, Komořany, Modřany, Cholupice, Točná), dále Praha-Kunratice, Praha-Libuš, Praha-Šeberov a Praha-Újezd.  

  V Praze 4 najdete také krásnou přírodu, určitě si oblíbíte výlety do Kunraticko-michelského lesa, kde jsou výletní restaurace, dětská hřiště a dokonce minizoo. Za návštěvu stojí také nejstarší přírodní park v Praze Botič-Milíčov. Na kole nebo na in-line bruslích si můžete zajezdit po stezce podél břehu Vltavy. A v létě můžete vyrazit nejen za koupáním do Žlutých lázní nebo k rybníku Šeberák 

  Mnoho zábavy si užijete ve Freestyle parku Modřany, kde najdete hřiště na pétanque a plážový volejbal i půjčovnu bruslí a koloběžek. Také nesmíme zapomenout zmínit populární Areál Vltavanů 229 – centrum volného času pro celou rodinu. A kam se vydat za kulturou? Přece do nuselského divadla Na Fidlovačce. Zkrátka najdete tu vše, co potřebujete, nechybí tu školy, zdravotnická zařízení, obchodní centra, restaurace. Podívejte se, jaké byty na prodej v Praze 4 nabízíme.