/

Byty na prodej Praha Záběhlice

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
  • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
    {{item.Description}}
  • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

    Záběhlice - kouzlo vesnice i výhody města

    Záběhlice se nachází v jihovýchodní části Prahy a poskytnou vám poklidné bydlení plné zeleně. Prodej bytů nabízíme v různých lokalitách. Patří sem Staré Záběhlice, které byly původně samostatnou vesnicí.  Leží v údolí potoka Botiče a mají kouzelné historické jádro se zámkem a kostelem Narození Panny Marie. Dále Zahradní Město (zahrnuje sídliště Zahradní Město východ, Zahradní Město západ a Nové Zahradní Město), které spolu se Starými Záběhlicemi patří do městské části a obvodu Praha 10. A poslední je Spořilov, který je naopak součástí Prahy 4.  

    Najdete tu také krásnou přírodu vhodnou pro relax i procházky. Vypravit se můžete do přírodního parku Hostivař-Záběhlice nebo k Hamerskému rybníku. Jestli rádi sportujete, navštivte Sportovní areál Hamr, kde si můžete zahrát tenis, squash, pétanque, ping pong nebo zacvičit aerobic. Je tu také restaurace, fitness centrum nebo si můžete zajít na masáž. Podívejte se, jaké volné byty na prodej v Záběhlicích právě nabízíme.