/

Byty na prodej Praha 10

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Praha 10 - komfortní bydlení nejen ve Vršovicích

  Městskou část Praha 10 tvoří celé katastrální území Vršovic a částečně Strašnice, Malešice, Záběhlice, Michle, Vinohrady, Hrdlořezy, Hloubětín a Žižkov. Do městského obvodu Praha 10 patří ještě Praha 15 (Horní Měcholupy a Hostivař), Praha 22 (Uhříněves, Hájek u Uhříněvsi, Pitkovice), Praha-Benice, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Dubeč, Praha-Kolovraty, Praha-Královice, Praha-Křeslice, Praha-Nedvězí, Praha-Petrovice a Praha-Štěrboholy. Všechna tato místa se objevují v naší nabídce prodeje bytů v Praze 10. 

  Praha 10 nabízí pohodlné bydlení s vysokou občanskou vybaveností a vynikajícím dopravním spojením. Je různorodou čtvrtí, kde najdete městskou zástavbu, vilové čtvrti, sídliště a mnoho zajímavé architektury, jako jsou kostel sv. Václava od Josefa Gočára, Husův sbor Pavla Janáka, Trmalova vila od Jana Kotěry nebo Strašnické krematorium. Nesmíme zapomenout na zeleň, ani ta tu nechybí. 

  Možností, jak naložit s volným časem, je v Praze 10 opravdu hodně. Vyřádit se můžete ve sportovně-rekreačním areálu Gutovka, kde najdete nejen skatepark, minigolf, lanové centrum, dětské vodní hřiště, ale také horolezeckou stěnu. Dalšími místy pro sport i relax jsou Malešický park, okolí Hamerského rybníku a vodní nádrže Hostivař. A jestli jste nadšenci do fotbalu, můžete jít fandit na stadion Eden. Tak neváhejte a podívejte se, jaké byty na prodej v Praze 10 nabízíme.