/

Byty na prodej Kladno

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Kladno - město sportu i krásné přírody

  Hledáte nové bydlení ve Středočeském kraji a preferujete město? Prohlédněte si naši nabídku prodeje bytů v Kladně. Je to největší město tohoto kraje, žije tu cca 69 000 obyvatel. Mezi jeho přednosti patří vysoká občanská vybavenost a blízkost hlavního města. Praha je vzdálená pouhých 25 km a je velmi dobře dostupná autem i vlakem. Můžete tam snadno dojíždět za prací i za zábavou třeba každý den. Kladno má velmi dobré vlakové spojení také do Rakovníka a Kralup nad Vltavou. Poblíž vedou dálnice D6 (Praha – Karlovy Vary) a D7 (Praha – Chomutov). Mezinárodní Letiště Václava Havla je odsud jen 12 km. Největší část Kladna tvoří Kročehlavy a mezi oblíbené lokality patří také Rozdělov, původně samostatná vesnice.

  Okolí Kladna je plné lesů a krásné přírody. Mezi zdejší chráněná území patří Vinařická hora, Pašijová draha, Záplavy nebo přírodní památka Žraločí zuby ve Vrapickém lese. Pěknou procházku nabízí také Vodní park Čabárna. Jestli máte rádi kulturu, můžete se vypravit do Městského divadla nebo vzít děti do Divadla Lampion. Zajímavé výstavy se konají v galerii kladenského zámku. Mezi zdejší významné architektonické památky patří kaple sv. Floriána vystavěná podle návrhu K. I. Dientzenhofera, kostel Nanebevzetí Panny Marie a bývalá synagoga.

  Baví vás spíš sport? Tak to je pro vás bydlení v Kladně tou nejlepší volbou. Je tu mnoho sportovišť, kde můžete provozovat celou řadu aktivit. Všestranně vybavený je městský stadion, kde najdete víceúčelové, basketbalové a dětské hřiště, pak hřiště na street workout a na pétanque, atletickou sportovní halu, in-line dráhu a fit park. Oblíbeným místem dětí je trampolínový park. Nechybí ani zimní stadion a ještě tu jsou dvě sportovní haly se zázemím pro celou řadu rekreačních i vrcholových sportů. Zaplavat si můžete v aquaparku nebo v létě na koupališti. Podívejte se, jaké byty na prodej v Kladně právě nabízíme.