/

Byty na prodej Jihomoravský kraj

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Jihomoravský kraj - bydlení v ráji

  Jihomoravský kraj – kraj slunce, vína a krásné přírody - zahrnuje sedm okresů: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov a Znojmo. Sídlem a zároveň největším městem je Brno. To je také významným dopravním uzlem a také je to odsud kousek do Vídně. Ať už hledáte byty na prodej ve druhém největším městě nebo spíš na venkově, u nás si určitě vyberete.  

  Téměř celý Jihomoravský kraj se nachází na historickém území Moravy a pyšní se jedním z nejteplejších podnebí v celé České republice. Daří se tu zemědělství a více než 96 % vinic naší země najdete právě zde. Nejvyšším pohořím jsou Bílé Karpaty, které jsou jednou ze tří zdejších chráněných krajinných oblastí. Další je Moravský kras se soustavou jeskyň a propastí Macocha a poslední je Pálava se svými věhlasnými vinohrady. Nachází se tu také Národní park Podyjí. Nejvýznamnějšími řekami jsou Morava, Dyje, Svratka a Svitava.  

  Kromě poznávání přírodních krás můžete ve volném čase podnikat výlety za dalšími turistickými atrakcemi, je jich tu opravdu mnoho. Jmenujme například Lednicko-valtický areál, který nechybí na seznamu UNESCO, dále hrady Špilberk a Bítov, vilu Tugendhat, Aqualand Moravia nebo ZOO Brno. Prohlédněte si naši nabídku prodeje bytů v Jihomoravském kraji a vyberte si svůj nový domov snů.