/

Byty na prodej Beroun

Lokalita
Je možné vybrat více lokalit
 • {{item.FullName}} ({{item.CountOfOffers}} {{formatOffersString(item.CountOfOffers)}})
  {{item.Description}}
 • {{item.FullName}}
Cena
Kontsrukce budovy
Vlastnictví
Užitná plocha (m2)
Řazení nabídek
Je nám líto, zrovna nenabízíme nemovitost odpovídající vaší volbě. Zkuste to znovu nebo nám napište jakou nemovitost hledáte.
Poptejte svou vysněnou nemovitost

Napište nám. Odpovíme vám do 24 hodin.

+420 810 100 100

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.

  Bydlení v krásných středních Čechách kousek od Prahy

  Hledáte nový byt ve středních Čechách? Podívejte se na naši nabídku prodeje bytů v Berouně. Beroun leží na soutoku Berounky a Litavky mezi Prahou a Plzní. Do Prahy to je jen 30 km, dá se tam pohodlně dojíždět denně za prací po dálnici D5. Na cestování po městě a okolí můžete využívat městskou hromadnou dopravu. Také tu jsou dvě železniční stanice. Nejvyužívanější tratí je Praha-Plzeň-Cheb a směry na Rakovník a PříbramBydlení v Berouně nabízí výbornou občanskou vybavenost. Jsou tu mateřské, základní, střední a umělecké školy, veškerá lékařská péče, nechybí poliklinika a nemocnice. 

  Tipy pro volný čas v Berouně

  V Berouně máte mnoho možností, jak trávit volný čas. Co se týká sportovních aktivit, je tu sportcentrum Eden, které je vybavené zázemím pro tenis, hokejbal, nohejbal, beachvolejbal a beachtenis a lukostřelbu. Vykoupat se můžete v aquaparku a v létě ve venkovním koupališti. Dále tu nechybí zimní stadion, skatepark, in-line dráha, fitness, dopravní a školní hřiště a golfový areál. Jestli máte rádi kulturu, určitě oceníte, že se tu v průběhu roku koná mnoho koncertů, výstav a dalších akcí. Tou nejvýznamnější je mezinárodní hudební festival Talichův Beroun. Oblíbené jsou také hrnčířské trhy. 

  Výlety v okolí Berouna

  Beroun obklopuje kopcovitá krajina na pomezí chráněných krajinných oblastí Český kras a Křivoklátsko. Najdete tu nádhernou přírodu, kde můžete provozovat cyklistiku i pěší turistiku. Vyzkoušejte třeba cyklostezku Po stopách českých králů, která vás provede hrady a zámky Berounska, nebo Tetínskou, Karlštejnskou a Nižborskou trasu. 

  Jestli máte rádi památky, navštivte hrady Karlštejn, Křivoklát, Točník a Žebrák. V Karlštejně toho však uvidíte víc. Je tam ještě Dům hodin, Muzeum betlémů a Muzeum voskových figurín. Zajímavé je také keltské oppidum ve Stradonicích nebo pravěká sídliště u Lochovic. Líbilo by se vám bydlet v Berouně a jeho okolí? Prohlédněte si, jaké byty na prodej právě nabízíme.